چراغ جادو

به چراغ جادو خوش آمدیدچرا چراغ جادو؟

ما همیشه برای انجام امور روزانه خود به صاحبان فن مراجعه میکنیم. اموری که ممکن است یکبار یا چندین بار برای ما پیش بیایند. همچنینی گاهی نیاز داریم کالایی بخریم که وقت کافی برای جستجوی آن در بازار نداریم و یا نایاب است. در این خصوص چراغ جادو به ما کمک خواهد کرد. ما می توانیم خواسته خود را به چراغ جادو ارسال نماییم و حرفه ای های این چراغ دوست داشتنی به کمک ما خواهند آمد.


چراغ جادو برای چه افرادی مناسب است

واقعیت اینست که هر کدام از افراد جامعه میتوانند هم به عنوان حرفه ای چراغ جادو عمل نمایند و هم نیازهای خود را به سایر حرفه ایها اعلام نمایند بنابر این چراغ جادو برای تمام افراد محل مناسبی است . همه افراد میتوانند نیاز های خود را با آن مطرح نموده و از سوی دیگر مشتریان خود را از طریق آن بیابند.
عملکرد چراغ جادو به گونه ایست که همواره حق را از آن مشتری میداند.


نحوه عملکرد چراغ جادو

در اینجا سعی داریم شما را  با طرز استفاده از خدمات چراغ جادو آشنا نماییم. این عملکرد در قالب دو بخش مطرح نمودن نیازمندیها و خواسته ها و ثبت نام حرفه ای ها به شما توضیح داده میشود.


مطرح نمودن نیازمندیها و خواسته ها

شما میتوانید خواسته ها و نیازمندیهای خود را به صورت رایگان از طریق آگهی کردن آن با چراغ جادو مطرح نمایید. نیازهای شما به اطلاع حرفه ای های ماهر در زمینه خواسته شما خواهد رسید . همچنین اشخاص ماهر که عضو چراغ جادو نشده اند میتوانند خواسته شما را ببینند و با شما تماس حاصل نمایند.
اما این کافی نیست:
چراغ جادو در جهت حفظ حقوق مشتریان و ارائه قیمتهای بهینه اقدام به برگزاری مناقصه مینماید بدین ترتیب که حرفه ای های چراغ جادو در مورد برآورده نمودن خواسته شما قیمت پیشنهادی خود را به همراه توضیحات ضروری احتمالی ارائه مینمایند و شما با توجه به مطالعه پروفایل آنها و میزان مهارت و قیمتهای پیشنهادی آنها میتوانید کار را به حرفه ای مد نظر خود با قیمت توافق شده و رقابتی بسپارید .
(مطابق شکل در پایین ) این موضوع از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود.

در نهایت به جهت ارتقا فرهنگ حفظ حقوق مشتریان در صورتیکه از عملکرد افراد حرفه ای راضی بودید میتوانید به پروفایل خود مراجعه نموده و از قسمت نیازمندیهای من اقدام به قدر دانی از حرفه ای مد نظر خود نمایید بدین ترتیب امتیاز فرد مورد نظر برای مشتری بعدی بالاتر خواهد بود. (مطابق شکل در پایین )

با توجه به موارد فوق خواهشمند است در زمان ثبت نیازمندی آدرس ایمیل و کلمه عبور خود را همیشه به خاطر داشته باشید که اقدامات بعدی برایتان تسهیل گرددو از طریق سمت چپ بالای صفحه گزینه ورود به سایت میتوانید بدون صرف وقت جهت پر نمودن همه موارد صرفا نیازهای بعدی خود را مطرح نمایید و به مررو یک تاریخچه از کلیه تبادلات شما با چراغ جادو شکل خواهد گرفت.


ثبت نیازمندی برای اولین بار

پس از باز کردن سایت از آدرس www.chjAdoo.ir با کلیک روی یکی از موارد مشخص شده زیر وارد صفحه ثبت نیازمندی میشوید


صفحه ثبت نیازمندی

موارد خواسته شده را تکمیل فرمایید. ثبت آگهی در چراغ جادو رایگان است مگر آنکه شرایط ویژه انتخاب شوند.
مجددا خاطر نشان میشود که جهت تسهیل استفاده در آینده  نام کاربری(ایمیل) و کلمه عبور خود را به خاطر داشته باشید.

پس از ثبت نیازمندی، آگهی آن پس از طی مراحل تایید توسط چراغ جادو در صفحه اصلی به نمایش در خواهد آمد و ایمیل تایید برای شما ارسال خواهد شد. جهت پیگیریهای بعدی و سایر مراحل شما میتوانید از طریق ایمیل خود به نیازمندی خود دسترسی داشته باشید. روش دیگر دسترسی به نیازمندیهای ثبت شده از طریق ورود به سایت و ناحیه کاربری، بخش نیازمندیهای من میباشد.

در صورت انتخاب موارد خاص و پرداخت هزینه های مربوطه میتوان آگهی را به صورت ویژه منتشر نمود و یا با گذشت زمان آنرا قبل از سایر آگهی ها نمایش داد.


ثبت نام حرفه ای ها

افرادی که در زمینه خاصی مهارت دارند میتوانند با تکمیل پروفایل خود به صورت رایگان به چراغ جادو بپیوندند.
چراغ جادو برای ارتقا مهارت شما حرفه ای های گرامی اقدام به ایجاد گفتگو نموده که در خصوص مهارت خود میتوانید سوالی مطرح نموده و یا به سوال سایر همکاران خود پاسخ دهید و بدین ترتیب با به اشتراک گذاری تجربیات افراد، سطح ارائه خدمات میان هموطنان عزیز بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر با تشویق همکارانتان در خصوص طرح سوال یا پاسخهای خود کسب امتیاز نموده و بدین ترتیب در جذب مشتریان موفق تر عمل کنید.
به جهت برقراری ارتباط موثر با شما حرفه ای های گرامی خواهشمند است کلمه عبور خود را به خاطر بسپــارید که همراه با شماره موبــایل شما امـــکان ورود از طریق سمـــت چپ بالای صفحـــه گزینه ورود به سایت امکان پذیر خواهد بود. شما هرکدام برآورده کنندگان نیازهای افراد جامعه ای هستید که خود جزو آن هستید. ارتباط موثر و موفق شما باعث گردش کار مناسب در جامعه خواهد شد. چراغ جادو را از خودتان  بدانید.
برای ثبت نام روی موارد مشخص شده زیر کلیک نمایید:

لطفا کلمه عبور انتخابی خود را جهت استفاده های بعدی به خاطر بسپارید.
با ورود به صفحه بالا و تکمیل موارد خواسته شده پیامکی حاوی رمز فعالسازی برای شما ارسال می شود. پس از اینکه کد دریافت شده پیامکی را وارد نمودید نام کاربری شما فعال می شود.
حال که به عنوان حرفه ای در چراغ جادو ثبت نام نمودید میتوانید به نیازمندیهای مرتبط با مهارت خود پیشنهاد قیمت دهید و یا در رابطه با قیمت پیشنهادی توضیح و یا عکس ارسال نمایید.


بازگشت

قیمتهای شما در کنار پیشنهاد قیمت همکارانتان در یک رقابت شرکت خواهند کرد و مشتری با مقایسه قیمتها و البته بررسی مهارتها اقدام به سپردن کار به یکی از حرفه ای ها خواهد نمود.

و نهایتا اگر مشتری از عملکرد شما رضایت داشته باشد میتواند با ورود به ناحیه کاربری خود و انتخاب نیازمندی مورد نظر، از شما قدردانی نماید. انتخاب هر کاپ به منزله 10 امتیاز است.


در صورت انتخاب شرایط خاص و پرداخت هزینه های مشخص شده چنانچه کسی به مهارت شما نیاز داشته باشد به شما ایمیل ارسال خواهد شد و شما از خدمات خواسته شده در اسرع وقت مطلع خواهید شد
و یا با انتخاب شرکت در گفتگوی حرفه ای ها میتوانید تجربیات خود را با همکارانتان در میان گذاشته و از تجربیات آنان استفاده نمایید و بدین ترتیب سطح مهارتهای خود را افزایش دهید و امتیاز کسب کنید. این امتیازات در انتخاب شما توسط مشتریان در آینده موثر خواهد بود.
همچنین با ارائه خدمات مناسب و کسب رضایت مشتری خود همانطور که در بالا ذکر شد میتوانید با دریافت قدر دانی مشتری به امتیازات خود بیفزایید. هر قدردانی مشتری تا 50 امتیاز و هر تشویق به سوال یا پاسخهای شما توسط همکارانتان در گفتگوی حرفه ای ها 10 امتیاز خواهد داشت.


چه نیازهای رو میشه به چراغ جادو ارسال کرد؟

شما میتوانید همه نیازهای خود را که در چارچوب شرایط ومقررات چراغ جادو عنوان شده مطرح نمایید. این نیازها به صورت دسته بندی هایی ارائه شده اند. شما پس از انتخاب نوع نیاز خود آنرا ارسال نموده ومنتظر پاسخ حرفه ایها میمانید که از طریق تماس مستقیم و یا ایمیل با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.
همچنین حرفه ای ها به شما در سایت چراغ جادو قیمت پیشنهادی خود را میدهند که شما با مقایسه توانایی آنها و قیمت پیشنهادیشان یکی را انتخاب میکنید.


بازگشت

آیا استفاده از امکانات چراغ جادو رایگان است؟

بله استفاده از خدمات چراغ جادو رایگان است. تنها در مواردیکه مایل به استفاده از خدمات ویژه داشته باشید از شما هزینه دریافت میشود. این موارد در سایت مشخص شده اند.


بازگشت
share